Main Menu

Po chwili oddechu, kontynuuję, choć nie do końca wiem, w którą stronę potok liter może popłynąć. Księga Tajemnic otwiera się, byśmy dzięki niej mogli rozpocząć wędrówkę. Dziś ciemne ścieżki już nie są pokryte mrokiem, a to, co kiedyś było metaforyczne i niedosłowne dziś stało się w pełni namacalne. To nie ma sprawiać wrażenia. Nie musi być też udowadniane. Przede wszystkim należy to spisać, jako że podróż w słowa często staje się wstępem do wędrówki w świat, w którym liczą się wszystkie zmysły. Kolejny, mimo wszystko, niekompletny świat, choć nieoddzielony od pozostałych.
W tej opowieści stoimy jeszcze jednak na etapie wyboru właściwej ścieżki, a ostateczny moment wyboru zbliża się nieuchronnie. Zwiastowany jest bardzo jeszcze tajemniczym i istotnym symbolem. Prawdziwe jego znaczenie zostało odkryte niemal w ostatniej chwili, a czas, którym powinno się dokonać właściwej decyzji prawie umknął z pola widzenia. O szczegółach tego wydarzenia, które uświadomiło, jak niezbędne będą przygotowania, trochę dalej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>